Upgradnite si Polis na verziu 2.0 – crowdfunding na zlepšenie kaviarne

Napísal Juraj Bednar

Update: Ďakujeme, crowdfunding sa podaril! Prečítajte si o tom blog a pozrite si ďakovné video!

Nastal ideálny čas na zlepšenie našej kaviarne – vianočné výpredaje nám umožnia výhodne zakúpiť dve veci, ktoré do kaviarne nutne potrebujeme.

Umývačka riadu

Mnohými považovaná za základné ľudské právo západnej civilizácie. Umožní našim baristom venovať sa zákazníkom, radiť im s kryptomenami, robiť fantastickú kávu a biohackerské vychytávky namiesto umývania riadu.

Možno ste zažili našich baristov v akcii. Dano je náš kávový superguru. O káve vysvetlí úplne všetko, dodáva nám výberovú kávu, ktorú aj praží vo svojej pražiarni Good Times Coffee Roasters kúsok od Polis. Okrem toho experimentuje s biohackmi. A to všetko môže robiť len keď neumýva riad.

Tradičné kávové umenie spojené s 3D tlačou – utláčatko už máme ale také ako má byť, mie len 3D vytlačené z temnej strany.

Kato vám poradí ako sa zlepšiť – vždy usmiata, ak máte migrénu, poradí ideálny cvik, cez víkendy trávi v kaviarni a trénuje výrobu kávy a late art. Môže toho robiť viac, ak neumýva riad.

Janka N. pečie mandľové sušienky, poradí ideálny signál technickej analýzy na tradeovanie kryptomien, porozpráva ako žiť bez lepku a mlieka. Ak neumýva riad.

Alica a Janka H. hackujú naše biohacking menu, pripravujú ho a odovzdávajú. Alica je okrem toho autorkou architektonického návrhu priestoru kaviarne. Keď sú v kaviarni, je to uragán inovácií, všetko sa exponenciálne zlepšuje… ak zrovna neumývajú riad.

Alica pre vás pozerá dopredu k lepšej budúcnosti

Zuzka vám poradí s investíciou do zlata aj prežitím najlepšieho možného života. Je profi koučka, ktorá relaxuje výrobou kávy v našej kaviarni. Ak zrovna neumýva riad, radí ľuďom ako žiť lepší život.

Zuzka vám poradí ako lepšie žiť a k tomu vám urobí super kávu

Mraznička

Možno ste v kaviarni už ochutnali biohackerské jedlo a “zákusky”. Väčšina vecí má extrémne málo cukru, je bez mlieka a lepku a zároveň chutí fantasticky. Za touto aktivitou je množstvo štúdia, experimentovania a vylaďovania Alice, Janky H a Janky N, ktoré pripravujú vychytávky do kaviarne, ktoré sú nielen fajné, ale dodajú vám energiu bez toho, aby vo vás vyvolali zápalovú reakciu alebo spôsobili inzulínový šok a dodatočný útlm.

Biohackerské slané muffiny ktoré vám dodajú energiu

S mrazničkou to bude jednoduchšie – výrobkov môžeme urobiť viac, čím dosiahneme pestrejšiu ponuku, nižšie ceny a vyššiu dostupnosť. Ak ste prišli a  slaný muffin, mandľové sušienky, kešu “cheesecake” alebo matcha guličky už nie sú, je to pravdepodobne preto, lebo sme ich urobili málo, aby sa nepokazili.

Ako môžete zlepšiť Paralelnú Polis?

Kaviareň si momentálne zo svojho rozpočtu tieto spotrebiče dovoliť nemôže. Ale pre mnohých z nás sa Polis stala obývačkou. Predĺžili sme otváracie hodiny. Mnohí z vás prišli po rady o kryptomenách, naučili sa, niektorým ľuďom sme už za dva mesiace zmenili život zásadne k lepšiemu. Naozaj, neverili by ste!

Preto sme sa rozhodli osloviť vás – komunitu našich návštevníkov, podporovateľov s crowdfunding kampaňou. Na obidva spotrebiče potrebujeme vyzbierať dokopy 675€. My z komunity prispejeme tiež, aj keď väčšinu priestoru financovala práve komunita vo výške desiatok tisíc eur. Práve preto oslovujeme aj širšiu komunitu podporovateľov. Dar je účelový, peniaze použijeme presne na tento účel.

Podporiť nás môžete kryptomenami, použite prosím adresy nižšie, aby sme vedeli, či sme už vyzbierali dosť peňazí na tieto spotrebiče. Na podporu pomocou kryptomien ich nepotrebujete mať, stačí ukázať obrázok Bitcoinového alebo Litecoinového QR kódu napríklad z mobilu ľubovoľnému Bitcoin automatu – jeden z nich je aj u nás v Paralelnej Polis, ale nájdete ich po celom svete.

Paralelná Polis žije kryptomenami

Bitcoin na adrese 3Q6QHXFh8nDPR8f9dGG2MZLDNpmdvfZNL1 alebo naskenkovaním QR kódu:

Litecoin na adrese LRszwcPFyauxGoBrhpCKRFHMWsvvAJ8NNk alebo naskenovaním QR kódu:

Bitcoin Cash na adrese bitcoincash:qqwgmqagqutyx9j928rrcf9t7m8tgnxvhgu8je28qj alebo naskenovaním QR kódu:

Monero na adrese monero:88uKNSv8eEJgUeqw2o45V2Y2pVYoJZZMiNCx4iN6UeWYaFq4LGrfBrSNHpcRnwMJqX1MwVD663nh28nciyHi21Vt1GsX8L7 alebo naskenovaním QR kódu:

Podporiť nás môžete aj prevodom na účet, aj keď si myslíme, že je lepšie získať superschopnosť platiť kryptomenami – je to jednoduché. Prevod na účet je trochu retro. Uveďte prosím do popisu platby alebo variabilného symbolu kód kampane: 1337, aby sme vedeli, na čo prispievate.

OZ PARALELNÁ POLIS, Kominárska 1552/3C, 83104 Bratislava-Nové Mesto
IBAN: SK9683300000002901367693
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Poďakovanie a odmena!

Každý kto prispeje aspoň 20€ dostane kupón na rezerváciu miesta na akúkoľvek akciu Paralelnej Polis do konca roka. S niektorými rezerváciami prichádzajú aj ďalšie zľavy a výhody. Stačí keď nám napíšete cez kontaktný formulár a napíšete ako ste zaplatili (ID transakcie, …).

Za každú pomoc ďakujeme. Veríme, že nemáte depresiu z klesajúcej ceny krypta, práve naopak, je to šanca pre kryptomeny odraziť sa a prilákať novú skupinu ľudí. Prídite sa v zime zohriať do Paralelnej Polis a porozprávať sa o slobode, lepšom živote a svetlej budúcnosti. Prajeme vám krásne sviatky a všetko dobré v roku 2019! To the moon!

Kategórie: Nezaradené