Podporte nás

Paralelná Polis je neformálna komunita, ktorej cieľom je rozvíjať, vzdelávať a šíriť informácie o kryptomenách, decentralizácii a lepšom živote s pomocou nových technológií a prístupov. Je to apolitická, neštátna organizácia, ktorá neprijíma štátne granty.

Práve preto potrebujeme každú pomoc – od fanúšikov, členov boardu a ľudí, ktorí sa vďaka našim akciám posúvajú dopredu.

Na úvod budeme potrebovať vyššiu finančnú investíciu na postavenie priestoru tak, aby vyhovoval konceptu.

Podporiť nás môžete viacerými spôsobmi:

Finančné dary od jednotlivcov

Bitcoin na adrese 376NeZjqcfDRAtKzYivBLMDLmbQDfGbNjV alebo naskenovaním QR kódu:

Litecoin na adrese MQzEdZrBDpSXPiJCr5jJNZBSEMqJ5goMDa alebo naskenovaním QR kódu:

Ethereum (a na Ethereum založené tokeny) na adrese 0xC0e842bA82c16ef9E1c5890A9696fF2FA72BEc07 alebo naskenovaním QR kódu:

Monero na adrese 44iq5DjJhaSTtdjbUyRuGqCxVqUK4dpTzgzU7pxpW68oa6AjHzZJ5oEU1jDum9KH7fBdNDRkbvHAgMAwPTpdCXxrPEgDBM1 alebo naskenovaním QR kódu:

Bitcoin Cash (BCH) na adrese bitcoincash:qqwgmqagqutyx9j928rrcf9t7m8tgnxvhgu8je28qj alebo naskenovaním QR kódu:

Finančné dary od firiem

Ak by ste nám chceli z vašej firmy pomôcť zrealizovať našu víziu, ozvite sa nám na info@paralelnapolis.sk. Každá pomoc je viac než vítaná.

Členovia boardu

Paralelná Polis je nezisková organizácia (občianske združenie), ktoré je postavené na modeli amerických neziskoviek. Integrálnou súčasťou takejto organizácie sú členovia boardu, ktorí prispievajú nielen finančne, ale aj svojimi myšlienkami, skúsenosťami a nápadmi a určujú ďalšie smerovanie Paralelnej Polis. Hľadáme spoločensky zodpovedných podnikateľov a ľudí, ktorí môžu našu myšlienku nielen pomôcť zrealizovať, ale aj posunúť ďalej. Zároveň je to skvelá možnosť ako sa stretávať s veľmi zaujímavými ľuďmi, ktorí majú podobné zmýšľanie.