Inštitút kryptoanarchie

Inštitút kryptoanarchie je priestor, v ktorom skúmame (crypto hackerspace), vzdelávame (prednášky, pravidelný a nepravidelný program) a spájame ľudí (Klub Paralelnej Polis).

Crypto hackerspace je priestor pre experimentovanie s novými technológiami, kryptomenami a podobne. Po večeroch tvoríme open-source projekty, ktoré posúvajú paralelný svet dopredu. Vymýšľame investičné stratégie, experimentujeme, vylepšujeme a pomáhame posúvať veci vpred.

Pravidelný program sa venuje organizovaniu Bitcoin meetupov, Ethereum meetupov, blockchain akciám, lepšiemu životu, biohackingu, vzdelávaniu a podobne. Nájdete tu množstvo zaujímavých a inšpiratívnych prednášok, ktoré posunú váš súkromný aj pracovný život ďalej. V našom svete sa veci dejú rýchlo a preto chceme, aby ste mali najčerstvejšie a najzaujímavejšie informácie z prvej ruky.

Klub Paralelnej Polis je miesto pre užšiu interakciu ľudí, ktorí sa zaujímajú o témy blízke Paralelnej Polis, ale ktorí (zatiaľ) nepracujú na spoločných projektoch. Je to spôsob ako si vymieňať informácie, skúsenosti a porozprávať sa v privátnejšom duchu. Klub taktiež dáva VIP prístup k prednášajúcim, s ktorými sa môžete pred alebo po akcii súkromne porozprávať.