Inštitút kryptoanarchie je priestor, v ktorom skúmame (crypto hackerspace), vzdelávame (prednášky, pravidelný a nepravidelný program) a spájame ľudí (Klub Paralelnej Polis).

Crypto hackerspace je priestor pre experimentovanie s novými technológiami, kryptomenami a podobne. Po večeroch tvoríme open-source projekty, ktoré posúvajú paralelný svet dopredu. Vymýšľame investičné stratégie, experimentujeme, vylepšujeme a pomáhame posúvať veci vpred.

Pravidelný program sa venuje organizovaniu Bitcoin meetupov, Ethereum meetupov, blockchain akciám, lepšiemu životu, biohackingu, vzdelávaniu a podobne. Nájdete tu množstvo zaujímavých a inšpiratívnych prednášok, ktoré posunú váš súkromný aj pracovný život ďalej. V našom svete sa veci dejú rýchlo a preto chceme, aby ste mali najčerstvejšie a najzaujímavejšie informácie z prvej ruky.

Klub Paralelnej Polis je miesto pre užšiu interakciu ľudí, ktorí sa zaujímajú o témy blízke Paralelnej Polis, ale ktorí (zatiaľ) nepracujú na spoločných projektoch. Je to spôsob ako si vymieňať informácie, skúsenosti a porozprávať sa v privátnejšom duchu. Klub taktiež dáva VIP prístup k prednášajúcim, s ktorými sa môžete pred alebo po akcii súkromne porozprávať.

Podporte nás!

Budeme vďační za akúkoľvek podporu. Prijímame Bitcoin na adrese 3GCiJ7mU2rVcosSng81YtPduYQk1gihxboLitecoin na adrese LTdxY7gFGLP11JBLo4UyHaQDCKuBh1MZksEthereum (a na Ethereum založené tokeny) na adrese 0x9dA011c77321098BA1CD75abbEF6440678f4b61d, Monero na adrese 44iq5DjJhaSTtdjbUyRuGqCxVqUK4dpTzgzU7pxpW68oa6AjHzZJ5oEU1jDum9KH7fBdNDRkbvHAgMAwPTpdCXxrPEgDBM1 a Bitcoin Cash (BCH) na adrese bitcoincash:qpera89pw9pfwemmccyy6eyq3l2g9cvkuqssl56php.

Pre platbu pomocou €ur, QR-kódy a bližšie informácie navštívte stránku Podporte nás. Za každú pomoc ďakujeme!

Instagram Feed
Something is wrong.
Instagram token error.