Coworking Paralelnej Polis

Služby a výhody

Prenajatím miesta v coworking priestore Crypto Hubu Paralelnej Polis sa stávaš na dobu prenájmu (nasledujúcich 30 kalendárnych dní) automaticky členom Crypto Hubu. Ako člen Crypto Hubu máš nárok na:

 • Flexi stôl v coworking space v Crypto Hube Paralelnej Polis na zodpovedajúci počet hodín – podľa úrovne členstva
 • Biohackers menuzdravé a bezpečné produkty pre zaručené zvýšenie energie a produktivity v ponuke v Bitcoin Coffee – zvýhodnené produkty v kaviarni, počas tvojho času, ktorý tráviš v coworkingu
 • Zľavy na vybrané podujatia organizované Paralelnou Polis
 • Flexi stôl v coworking space v Paper Hube v Paralelní Polis Praha – v období, keď máš zaplatený cowork v Paralelnej Polis v Bratislave, môžeš jednorázovo využiť aj cowork Paper Hub v Paralelní Polis v Prahe do celkového rozsahu 8 hodín. Je potrebné vopred si rezervovať miesto.
 • Využívanie hornej časti Paralelnej Polis – tzv. Moonu na stretnutia a tiež ako chillout zónu neobmedzene, v rámci tvojej úrovne členstva ( platí v prípade, že sa na Moone nekoná školenie, alebo tam nie je rezervácia).
 • Prenájom Moonu na stretnutia s tvojimi partnermi za zvýhodnené ceny
 • Využívanie kuchynky v Crypto Hube (mikrovlnka, drez, vybavenie kuchynky a produkty, ktoré sa v skrinke Crypto Hubu nachádzajú a nie sú označené ako súkromné
 • Nápoje pripravované tebou v časti Crypto Hubu z poskytnutých alebo vlastných surovín (obvykle sáčkové čaje)
 • Ako člena Crypto Hubu ťa občas naša Bitcoin Coffee poteší produktami za zvýhodnené ceny počas tvojho času, ktorý tráviš v coworkingu. Informuj sa u baristu, čo je práve v ponuke. Občerstvenie z kaviarne si môžeš samozrejme preniesť aj do Crypto Hubu.
 • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní o akciách, o činnosti Crypto Hubu. V prípade, že máš, alebo plánuješ mať zaujímavý startup projekt, môžeš sa s ním uchádzať o miesto v našom Inkubátore.

Evidencia hodín strávených v coworku

Paralelná Polis je slobodná spoločnosť, ktorá učí ľudí aj zodpovednosti za svoje konanie. Preto ti hodiny nepočítame a nechávame to na teba. Každý coworker si sleduje počet vyčerpaných hodín a tomu prispôsobuje aj úroveň svojho prenájmu coworku.

Podmienky využívania coworku v Crypto Hube

 • Prenájom coworku a členstvo v Crypto Hube platí vždy pre konkrétnu osobu. Tá má oprávnený vstup do Crypto Hubu a môže ho využívať v rámci svojej úrovne členstva.
 • Výhody členstva patria coworkerovi počas nasledujúcich 30 kalendárnych dní od zaplatenia za coworking
 • Aj keď sú ceny v cenníku uvedené pre informáciu v €, Paralelná Polis akceptuje platby v kryptomenách. Môžeš použiť BTC alebo LTC. Faktúru ti vystavíme po dodaní tvojich fakturačných údajov.
 • V coworku nie je obsluha, funguje tu tzv. self-service, takže si priprav čajík, vezmi si vodu, prines si jedlo (ktoré nie je tak aromatické, že by obťažovalo okolie) a po sebe si vždy uprac.
 • Aby sme ti v čo najväčšej miere umožnili slobodne sa rozhodovať o tom, kedy stráviš svoj čas v coworku, nevyužívame žiadny rezervačný systém.
  V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že sú všetky miesta obsadené, aj keď sa tejto situácii snažíme vyhnúť predaním len obmedzeného počtu členstiev. V takomto prípade využi našu kaviareň alebo chillout zónu.
 • Mysli na ostatných coworkerov, neobťažuj okolie hlasným rozprávaním, telefónovaním. Na telefónovanie využi Moon, ak tam nie je stretnutie, prípadne vonkajší priestor.
 • Paralelná Polis je ostrov slobody. Preto od teba nepožadujeme tvoje meno ani ďalšie osobné údaje. Na registráciu ti stačí ID transakcie, ktorou si za cowork v Crypto Hube zaplatil.
  Kvôli využívaniu coworking space v Paralelní Polis Praha a tiež kvôli informovaniu o akciách, obmedzeniach a podobne, potrebujeme tvoju email adresu.
 • Paralelná Polis rešpektuje súkromie, takže nie je nezvyčajné, keď budeš mať u nás zahalenú tvár. V priestoroch celej Paralelnej Polis je fotografovanie návštevníkov povolené len s ich jednoznačným dovolením.
 • Paralelná Polis má na fajčenie vymedzený priestor vonku pri vchode a pri zadnom vchode, kde nájdeš aj vonkajšie sedenie. Drogy do Paralelnej Polis nepatria, preto nenechávaj v skrinke, alebo inde žiaden takýto materiál.

Cenník prenájmu coworku v Crypto Hube Paralelnej Polis

úroveň prenájmucenníková cena (v €)zvýhodnená cena (v €)
basic (8 hodín)15€8€
serious (30 hodín)50€25€
working hard (60 hodín)84€39€
unlimited (neobmedzene v pracovné dni od 10:00-17:30)108€49€
fixný stôlzatiaľ neponúkame

Čerpanie zakúpených hodín je možné počas nasledujúcich 30 dní od dňa zakúpenia. Otváracie hodiny sú aktuálne obmedzené denne od 10.00 do 17.30 hodiny, preto tento čas musíš využiť naozaj produktívne. 🙂

Dôležitá informácia a zmena v cenníku

Vzhľadom na väčší počet akcií konaných v Paralelnej Polis, nie je možné predplatiť si cowork na určitý počet hodín. Avšak kvôli záujmu o prácu v coworku, aj naďalej vám umožňujeme cowork využívať, dokonca za zvýhodnenú cenu 3€ / deň počas otváracích hodín. Záleží na vás, ako dlho sa zdržíte. Nevieme garantovať dostupnosť miest, takže je potrebné prísť a kúpiť si cowork, keď je voľné miesto.

Za coworking je možné platiť výlučne v kryptomenách, Paralelná Polis akceptuje BTC (s podporou Lightning Network) a LTC. Objednať a zaplatiť môžeš online alebo na mieste. Potom už postačuje prísť do coworkingu, preukázať sa ID transakcie, ktorý ti príde mailom. Od zaplatenia môžeš čerpať tvoje hodiny podľa tvojich preferencií.

Ak s kryptomenami ešte nemáš skúsenosti a nevieš si zakúpiť lístok online, príď osobne do Paralelnej Polis. Prines si so sebou hotovosť a kryptomeny aj lístok si môžeš zakúpiť priamo v kaviarni.

Môže sa stať, že niektorá úroveň prenájmu je momentálne vypredaná. Ak je to práve tá, ktorú si si plánoval kúpiť, informuj sa u nás, kedy bude opäť k dispozícii.

Menu v Bitcoin Coffee pre coworkerov, ktorí práve využívajú cowork v Crypto Hube Paralelnej Polis

Stále menu

Toto menu je navrhnuté tak, aby ti pomáhalo v tvojej práci a podporovalo premýšľanie. Občas sa mení, ale napríklad Bulletproof kávu ti v menu vždy necháme.

položkacenníková cena v Bitcoin Coffeecena pre coworkera
Bulletproof káva4,90€3,59€
Filtrovaná káva3,50€2,49€
Kombucha alebo Tibi1,50€0,90€
Bulletproof tyčinka3,60€3,25€
Hubový nápoj Lion’s mane3,20€2,80€

Coworkers Specials

Bitcoin Coffee pre teba pripravuje ochutnávky nových produktov a tiež sezónne produkty. Keďže jedlom neplytváme, občas sa do Coworkers Specials dostane aj produkt, ktorého sme nakúpili veľa, alebo mu v dohľadnej dobe bude končiť spotreba. Je to príležitosť, ako sa dostať k lacnejším, ale stále výborným produktom.


Samozrejme sa pozri aj na ďalšie produkty našej biohackerskej Bitcoin Coffee,
alebo sa poraď s obsluhou. Radi ti o našich produktoch porozprávajú a obslúžia ťa.