Coworking Paralelnej Polis

Služby a výhody

Prenajatím miesta v coworking priestore Crypto Hubu Paralelnej Polis sa stávaš na dobu prenájmu (nasledujúcich 30 kalendárnych dní) automaticky členom Crypto Hubu. Ako člen Crypto Hubu máš nárok na:

 • flexi stôl v coworking space v Crypto Hube Paralelnej Polis na zodpovedajúci počet hodín – podľa úrovne členstva
 • nápoje pripravované tebou v časti Crypto Hubu z poskytnutých surovín (obvykle sáčkové čaje)
 • Coworkers menu v Bitcoin Coffee – zvýhodnené produkty v kaviarni, počas tvojho času, ktorý tráviš v coworkingu
 • zľavy na vybrané podujatia organizované Paralelnou Polis
 • flexi stôl v coworking space v Paper Hube v Paralelní Polis Praha. V období, keď máš zaplatený cowork v Paralelnej Polis v Bratislave, môžeš jednorázovo využiť aj cowork Paper Hub v Paralelní Polis v Prahe do celkového rozsahu 8 hodín. Je potrebné vopred si rezervovať miesto.
 • využívanie hornej časti Paralelnej Polis – tzv. Moonu na stretnutia a tiež ako chillout zónu neobmedzene, v rámci tvojej úrovne členstva v prípade, že sa na Moone nekoná školenie, alebo tam nie je rezervácia.
 • prenájom Moonu na stretnutia s tvojimi partnermi za zvýhodnené ceny
 • využívanie kuchynky v Crypto Hube (mikrovlnka, drez, vybavenie kuchynky a produkty, ktoré sa v skrinke Crypto Hubu nachádzajú a nie sú označené ako súkromné
 • Ako člena Crypto Hubu ťa občas naša Bitcoin Coffee poteší produktami za zvýhodnené ceny počas tvojho času, ktorý tráviš v coworkingu. Informuj sa u baristu, čo je práve v ponuke. Občerstvenie z kaviarne si môžeš samozrejme preniesť aj do Crypto Hubu.
 • Budeš medzi prvými, ktorí budú informovaní o akciách, o činnosti Crypto Hubu. V prípade, že máš, alebo plánuješ mať zaujímavý startup projekt, môžeš sa s ním uchádzať o miesto v našom Inkubátore.

Evidencia hodín strávených v coworku

Paralelná Polis je slobodná spoločnosť, ktorá učí ľudí aj zodpovednosti za svoje konanie. Preto ti hodiny nepočítame a nechávame to na teba. Každý coworker si sleduje počet vyčerpaných hodín a tomu prispôsobuje aj úroveň svojho prenájmu coworku.

Podmienky využívania coworku v Crypto Hube

 • Prenájom coworku a členstvo v Crypto Hube platí vždy pre konkrétnu osobu. Tá má oprávnený vstup do Crypto Hubu a môže ho využívať v rámci svojej úrovne členstva.
 • Výhody členstva patria coworkerovi počas nasledujúcich 30 kalendárnych dní od zaplatenia za coworking
 • Aj keď sú ceny v cenníku uvedené pre informáciu v €, Paralelná Polis akceptuje platby v kryptomenách. Môžeš použiť BTC alebo LTC. Faktúru ti vystavíme po dodaní tvojich fakturačných údajov.
 • V coworku nie je obsluha, funguje tu tzv. self-service, takže si priprav čajík, vezmi si vodu, prines si jedlo (ktoré nie je tak aromatické, že by obťažovalo okolie) a po sebe si vždy uprac.
 • Aby sme ti v čo najväčšej miere umožnili slobodne sa rozhodovať o tom, kedy stráviš svoj čas v coworku, nevyužívame žiadny rezervačný systém.
  V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že sú všetky miesta obsadené, aj keď sa tejto situácii snažíme vyhnúť predaním len obmedzeného počtu členstiev. V takomto prípade využi našu kaviareň alebo chillout zónu.
 • Mysli na ostatných coworkerov, neobťažuj okolie hlasným rozprávaním, telefónovaním. Na telefónovanie využi Moon, ak tam nie je stretnutie, prípadne vonkajší priestor.
 • Paralelná Polis je ostrov slobody. Preto od teba nepožadujeme tvoje meno ani ďalšie osobné údaje. Na registráciu ti stačí ID transakcie, ktorou si za cowork v Crypto Hube zaplatil.
  Kvôli využívaniu coworking space v Paralelní Polis Praha a tiež kvôli informovaniu o akciách, obmedzeniach a podobne, potrebujeme tvoju email adresu.
 • Paralelná Polis rešpektuje súkromie, takže nie je nezvyčajné, keď budeš mať u nás zahalenú tvár. V priestoroch celej Paralelnej Polis je fotografovanie návštevníkov povolené len s ich jednoznačným dovolením.
 • Paralelná Polis má na fajčenie vymedzený priestor vonku pri vchode a pri zadnom vchode, kde nájdeš aj vonkajšie sedenie. Drogy do Paralelnej Polis nepatria, preto nenechávaj v skrinke, alebo inde žiaden takýto materiál.

Cenník prenájmu coworku v Crypto Hube Paralelnej Polis

úroveň prenájmucenníková cena (v €)zvýhodnená cena na marec (v €)
basic (8 hodín)15€8€
serious (30 hodín)50€25€
working hard (60 hodín)84€42€
unlimited (neobmedzene v pracovné dni od 9:00-17:30)108€54€
fixný stôlzatiaľ neponúkame

Čerpanie zakúpených hodín je možné počas nasledujúcich 30 dní od dňa zakúpenia.

Za coworking je možné platiť výlučne v kryptomenách, Paralelná Polis akceptuje BTC a LTC. V časti Lístky si vyhľadaj tebou požadovaný prenájom a zakúp si ho formou lístka. Potom už postačuje prísť do coworkingu, preukázať sa ID transakcie, ktorý ti príde mailom. Od zaplatenia môžeš čerpať tvoje hodiny podľa tvojich preferencií.

Ak s kryptomenami ešte nemáš skúsenosti a nevieš si zakúpiť lístok online, príď osobne do Paralelnej Polis. Prines si so sebou hotovosť a kryptomeny aj lístok si môžeš zakúpiť priamo v kaviarni.

Môže sa stať, že niektorá úroveň prenájmu je momentálne vypredaná. Ak je to práve tá, ktorú si si plánoval kúpiť, informuj sa u nás, kedy bude opäť k dispozícii.

Menu v Bitcoin Coffee pre coworkerov, ktorí práve využívajú cowork v Crypto Hube Paralelnej Polis

Stále menu

Toto menu je navrhnuté tak, aby ti pomáhalo v tvojej práci a podporovalo premýšľanie. Občas sa mení, ale napríklad Bulletproof kávu ti v menu vždy necháme.

položkacenníková cena v Bitcoin Coffeecena pre coworkera
Bulletproof káva4,90€3,59€
Filtrovaná káva3,50€2,49€
Kombucha alebo Tibi1,50€0,90€
Bulletproof tyčinka3,60€3,00€
Hubový nápoj Lion’s mane3,20€2,80€

Coworkers Specials

Bitcoin Coffee pre teba pripravuje ochutnávky nových produktov a tiež sezónne produkty. Keďže jedlom neplytváme, občas sa do Coworkers Specials dostane aj produkt, ktorého sme nakúpili veľa, alebo mu v dohľadnej dobe bude končiť spotreba. Je to príležitosť, ako sa dostať k lacnejším, ale stále výborným produktom.

položkacenníková cena v Bitcoin Coffeecena pre coworkera
Ginger shot2,30€1,29€
Sušené jabĺčka1,00€0,75€
Polievka podľa ponuky2,50€
Semienkový chlieb bez múky (2 ks)0,50€
Tuniakové paté6,95€5,95€
Smoothie3,80€3,20€


Samozrejme sa pozri aj na ďalšie produkty našej biohackerskej Bitcoin Coffee,
alebo sa poraď s obsluhou. Radi ti o našich produktoch porozprávajú a obslúžia ťa.