Bitcoin Coffee

Radi vás privítame v našej biohackerskej krypto kaviarni Bitcoin Coffee.

Máme otvorené pondelok až piatok 10:00-18:00 a od 13.7. aj cez víkend v sobotu a nedeľu 10:00 až 18:00. Počas akcií v Paralelnej Polis je otvorené do 22:00.

Nájdete u nás klasickú kávu, ale aj rôzne biohackerské vychytávky – adaptogénne huby, nápoje so špeciálnymi tukmi a čokoľvek čo potrebujete na lepší a produktívnejší život. Prečítajte si viac o biohacking menu v Bitcoin Coffee.

Bitcoin Coffee začal ako projekt pražskej Paralelní Polis. Je to prvá kaviareň na svete, ktorá začala prijímať iba Bitcoiny, momentálne akceptuje aj kryptomenu Litecoin. Je to miesto, v ktorom sa návštevníci môžu zoznámiť s kryptomenami a ich praktickým použitím a za odmenu si dať fantastickú kávu.

V Bratislavskom priestore integrujeme princípy biohackingu a ponúkame vám výnimočné dobroty, ktoré tak ľahko v Bratislave nenájdete. Okrem toho, že vám nasýtia chuťové bunky, umožnia lepšie vyživovať a ovládať svoje telo, či už sa potrebujete trochu ukľudniť po stresujúcom dni alebo naopak naštartovať, prípadne zlepšiť imunitu.

Bitcoin Coffee vás už pri vstupe naplní pocitom, že ste práve navštívili niečo neobvyklé. Ide o dynamický a otvorený koncept, v ktorom často neviete, kto je zamestanec a kto návštevník – a tak to má byť.

Bitcoin Coffee je miesto, v ktorom prebiehajú priateľské stretnutia. Či už dohodnuté alebo náhodné, našim cieľom je, aby ste z každej návštevy odchádzali inšpirovaní, plní nových myšlienok, vedomostí a nápadov. Paralelná Polis je slobodný kus sveta, v ktorom spájame ľudí, idei a technológie. Jej neodmysliteľná súčasť – Bitcoin Coffee – nie je len obyčajná kaviareň, je to spôsob života, nazerania na svet a budúcnosť.