Crypto Hub

Crypto Hub je priestor, v ktorom sa inšpirácia spája s exekúciou. Je to miesto, kam prichádzajú ľudia pracovať v príjemnom, slobodnom prostredí. Je to miesto kde vznikajú a realizujú sa nové projekty. 

Stretávajú sa v ňom dvas hlavné koncepty – Inkubátor a Coworking.

Coworking v Crypto Hube

CryptoHub cowoking je otvorený počas pracovných dní od 9:00 do 17:30. K dispozícii je 12 flexi desk miest. Na prvú návštevu je v coworkingu zadarmo, príďte vyskúšať. Následne sa môžete rozhodnúť, aká úroveň prenájmu vám bude vyhovovať. Do konca februára si môžete zakúpiť coworking miesto za mimoriadne ceny.

Úrovne prenájmu coworking miesta

Po zakúpení miesta v coworkingu môžete podľa úrovne členstva čerpať hodiny kedykoľvek, počas otváracích hodín v priebehu 30 nasledujúcich dní od dňa zakúpenia

  • Basic – 8 hodín, cena 15€ zvýhodnená cena 3,30€ -> KÚPIŤ BASIC
  • Serious – 30 hodín, cena 50€ zvýhodnená cena 11,40€ -> KÚPIŤ SERIOUS
  • Working hard – 60 hodín, cena 84€ zvýhodnená cena 18,90€ -> KÚPIŤ WORKING HARD
  • Unlimited – neobmedzene počas otváracích hodín, cena 108€ zvýhodnená cena 24,30€ -> KÚPIŤ UMLIMITED

Ak vás zaujíma crypto coworking Paralelnej Polis, prečítajte si o ňom viac.

Chcem sa informovať o coworkingu

Inkubátor

Našou misiou je pomáhať startupom v oblasti decentralizácie, kryptomien a slobodných technológií. Preto, ak potrebujete pomôcť s vaším startupom, zapojte sa do nášho crypto inkubátora, v ktorom vám pomôžeme premeniť váš startup nápad na skutočný funkčný a udržateľný projekt. Ceníme si princípy open-source, decentralizácie a podobne. Ak chcete zvýšiť svoju slobodu, odísť z práce, založiť slobodnú firmu alebo jednoducho vylepšiť ekosystém paralelného sveta – paralelný finančný systém, open-source, prípadne čokoľvek iné, čo posunie ľudstvo vpred, oslovte nás. Medzi našimi zakladateľmi nájdete mentorov, ktorí založili niekoľko úspešných firiem v týchto oblastiach a pomôžu vám posunúť váš nápad na ďalšiu úroveň.

Crypto Hub taktiež spája ľudí, veríme, že v ňom nájdete všetko potrebné, čo potrebujete pre svoj projekt.

Prihláste sa do Crypto Hub inkubátora