Crypto Hub je priestor, v ktorom sa inšpirácia spája s exekúciou, je to miesto, kde vznikajú nové projekty. V prvej fáze budeme prenajímať stoly ako klasický coworking priestor, ale už od začiatku plánujeme pomáhať startupom v oblasti decentralizácie, kryptomien a slobodných technológií.

Ak hľadáte inšpiratívne prostredie, v ktorom môžete tvoriť a mať plné zázemie, je to Crypto Hub. Ak navyše potrebujete pomôcť so svojim startupom, neváhajte a zapojte sa do nášho crypto inkubátora, v ktorom vám pomôžeme premeniť váš startup nápad na skutočný funkčný a udržateľný projekt. Ceníme si princípy open-source, decentralizácie a podobne. Ak chcete zvýšiť svoju slobodu, odísť z práce, založiť slobodnú firmu alebo jednoducho vylepšiť ekosystém paralelného sveta – paralelný finančný systém, open-source, prípadne čokoľvek iné, čo posunie ľudstvo vpred, neváhajte a oslovte nás. Medzi našimi zakladateľmi nájdete mentorov, ktorí založili niekoľko úspešných firiem v týchto oblastiach a pomôžu vám posunúť váš nápad na ďalšiu úroveň.

Crypto Hub taktiež spája ľudí, veríme, že v ňom nájdete všetko potrebné, čo potrebujete pre svoj projekt. Budú tam sedieť kóderi, právnici, technológovia, podnikatelia, markeťáci a krypto-guruovia.

Podporte nás!

Budeme vďační za akúkoľvek podporu. Prijímame Bitcoin na adrese 3GCiJ7mU2rVcosSng81YtPduYQk1gihxboLitecoin na adrese LTdxY7gFGLP11JBLo4UyHaQDCKuBh1MZksEthereum (a na Ethereum založené tokeny) na adrese 0xabca7Fd45b9d1824D210CF5791e073Ba5954abdA a Monero na adrese 44iq5DjJhaSTtdjbUyRuGqCxVqUK4dpTzgzU7pxpW68oa6AjHzZJ5oEU1jDum9KH7fBdNDRkbvHAgMAwPTpdCXxrPEgDBM1

Instagram Feed
Something is wrong.
Instagram token error.