Crypto Hub


Crypto Hub je priestor, v ktorom sa inšpirácia spája s exekúciou, je to miesto, kde vznikajú nové projekty. Našou misiou je pomáhať startupom v oblasti decentralizácie, kryptomien a slobodných technológií.

Coworking

CryptoHub cowoking je otvorený počas pracovných dní od 8:00 do 17:30. K dispozícii je 12 hot desk miest. Cena za miesto v coworingu je 10€/deň resp. 100€/mesiac. Prvý deň na skúšku je v coworkingu zadarmo.

Mám záujem o miesto v coworkingu

Inkubátor

Ak potrebujete pomôcť so svojim startupom, neváhajte a zapojte sa do nášho crypto inkubátora, v ktorom vám pomôžeme premeniť váš startup nápad na skutočný funkčný a udržateľný projekt. Ceníme si princípy open-source, decentralizácie a podobne. Ak chcete zvýšiť svoju slobodu, odísť z práce, založiť slobodnú firmu alebo jednoducho vylepšiť ekosystém paralelného sveta – paralelný finančný systém, open-source, prípadne čokoľvek iné, čo posunie ľudstvo vpred, neváhajte a oslovte nás. Medzi našimi zakladateľmi nájdete mentorov, ktorí založili niekoľko úspešných firiem v týchto oblastiach a pomôžu vám posunúť váš nápad na ďalšiu úroveň.

Crypto Hub taktiež spája ľudí, veríme, že v ňom nájdete všetko potrebné, čo potrebujete pre svoj projekt.

Prihláste sa do Crypto Hub inkubátora