Crypto Hub je priestor, v ktorom sa inšpirácia spája s exekúciou, je to miesto, kde vznikajú nové projekty. Našou misiou je pomáhať startupom v oblasti decentralizácie, kryptomien a slobodných technológií.

Ak potrebujete pomôcť so svojim startupom, neváhajte a zapojte sa do nášho crypto inkubátora, v ktorom vám pomôžeme premeniť váš startup nápad na skutočný funkčný a udržateľný projekt. Ceníme si princípy open-source, decentralizácie a podobne. Ak chcete zvýšiť svoju slobodu, odísť z práce, založiť slobodnú firmu alebo jednoducho vylepšiť ekosystém paralelného sveta – paralelný finančný systém, open-source, prípadne čokoľvek iné, čo posunie ľudstvo vpred, neváhajte a oslovte nás. Medzi našimi zakladateľmi nájdete mentorov, ktorí založili niekoľko úspešných firiem v týchto oblastiach a pomôžu vám posunúť váš nápad na ďalšiu úroveň.

Crypto Hub taktiež spája ľudí, veríme, že v ňom nájdete všetko potrebné, čo potrebujete pre svoj projekt.

Podporte nás!

Budeme vďační za akúkoľvek podporu. Prijímame Bitcoin na adrese 3GCiJ7mU2rVcosSng81YtPduYQk1gihxboLitecoin na adrese LTdxY7gFGLP11JBLo4UyHaQDCKuBh1MZksEthereum (a na Ethereum založené tokeny) na adrese 0x9dA011c77321098BA1CD75abbEF6440678f4b61d, Monero na adrese 44iq5DjJhaSTtdjbUyRuGqCxVqUK4dpTzgzU7pxpW68oa6AjHzZJ5oEU1jDum9KH7fBdNDRkbvHAgMAwPTpdCXxrPEgDBM1 a Bitcoin Cash (BCH) na adrese bitcoincash:qpera89pw9pfwemmccyy6eyq3l2g9cvkuqssl56php.

Pre platbu pomocou €ur, QR-kódy a bližšie informácie navštívte stránku Podporte nás. Za každú pomoc ďakujeme!

Instagram Feed
Something is wrong.
Instagram token error.