Napísal Mario Havel

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Enviro meetup: Zelené strechy

17. septembra 2019 18:30 - 21:00

3€ - 5€

Enviro meetup: Zelené strechy

Čas: 17.9. 18:30- 21:00

Ahojte samuraji, pripravili sme pre vás osviežujúci event o zelených strechách určený, ako pre všeobecnú, tak aj pre odbornú verejnosť. Ak ste niekedy snívali o vlastnej zelenej streche, tak tu sa dozviete všetko potrebné. Juraj Pakár sa už niekoľko rokov venuje praktickej realizácii zelených striech.  

Vo svojej prednáške nám odpovie na základné otázky: čo sú to zelené strechy, aké typy poznáme, aké sú ich výhody a nevýhody. 

Okrem toho nám predstaví aj svoju víziu paneláku, ako komunitného priestoru a záhrady. Ukáže nám, že nejde o utópiu, ale všetky riešenia sú cenovo dostupné. 

V rámci prednášky sa dotkne aj odborných tém – technických detailov, odporúčaní pre architektov pre zložitejšie realizácie so stromami a kríkmi, štandardov v oblasti výberu rastlín, alebo štandardom pre realizáciu stratégie špongiového mesta.

Tešíme sa na Vás. Neváhajte a rezervujte si miesto.

Prednášajúci Juraj Pekár

Obchodný a projektový manažér firmy One Earth s.r.o.

Jeho víziou je zelená strecha na každom rodinnom a bytovom dome s plochou strechou. Mesto plné života, v ktorom je príjemne, voňavo a vlhko, takmer ako v lese alebo na lúke.

 

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
17. septembra 2019
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
3€ - 5€

Miesto udalosti

Paralelná Polis
Kominárska 3/C
Bratislava,

Organizátor

matej held