Napísal ppadmin

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Diskusia s výtvarníkom Romanom Týcom o slobode a kontroverznom umení

3. septembra 2018 18:23 - 21:23

Zadarmo

Pri príležitosti návštevy delegácie z Paralelní Polis Praha sme sa rozhodli pre vás pripraviť diskusiu s členmi bratislavskej aj českej Paralelnej Polis o tom ako im doteraz pomohla Paralelná Polis v zvyšovaní ich osobnej slobody?

Keďže je pre mnohých ľudí tento koncept stále trochu neuchopiteľný, rozhodli sme sa vám priblížiť tieto myšlienky a porozprávať sa s vami o tom ako to funguje v praxi. Podelíme sa o niekoľkoročné skúsenosti z Prahy a ročné skúsenosti z Bratislavy ohľadom toho ako komunita, ktorú spája snaha zvýšiť svoju slobodu pomáha jej členom v tomto cieli.

Účastníkmi budú ľudia z Pražskej Paralelní Polis z rôznych oblastí, spolu s ľuďmi, ktorí stoja za Bratislavskou Paralelnou Polis.

Pozor! Jedná sa o prvú diskusiu v priestore, ktorý je ešte v ťažkom alfa-teste. Nie všetky fičurky priestoru budú dostupné, ak všetko pôjde dobre, tak diskusia nebude “na stojáka”, ale budú aj stoličky. Máte jedinečnú možnosť byť medzi prvými, ktorí zažijú Paralelnú Polis v takomto relatívne surovom stave.

 

Podrobnosti

Dátum:
3. septembra 2018
Čas:
18:23 - 21:23
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/2034785676835333/

Miesto udalosti

Paralelná Polis
Kominárska 3/C
Bratislava,
+ Google Map