Napísal Mario Havel

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Sex, drogy a Bitcoin

12. novembra 2019 18:30 - 20:30

7€

Drogy, zbrane, ilegálny softvér, otroci, nájomné vraždy… Naozaj ich tak ľahko kúpite za kryptomeny v šedých zákutiach internetu alebo sú to všetko len moderné mýty? Darknet a darkmarkety sú fenoménom, ktorý je opletený pochybnosťami, predsudkami a mýtami. Jedná sa však o rozsiahlu problematiku, ktorú vám táto prednáška priblíži. Vysvetlí príbeh, ktorý sa skrýva za históriou dark marketov, technológie, vďaka ktorým fungujú a vplyv, aký majú na trh a svet dneška. Poukáže na inovatívny prístup a využitia kryptotechnológií, s ktorými prichádzajú tieto anonymné obchody. Aj svet hackerov a darknetu má svojich hrdinov, martýrov a celebrity. Príďte spoznať príbehy z temných stránok digitálneho sveta do Paralelnej Polis už 12.11. večer!

Prednáškou vás prevedie Mário Havel, študent informatiky venujúci sa digitálnej bezpečnosti, ktorý je členom Paralelnej Polis v Prahe aj v Bratislave. Ako časť série Hacker Stories si pripravil špeciálnu prednášku, ktorá vám vysvetlí, ako to s darknetom skutočne vyzerá. 

Podporte Paralelnú Polis kúpou vstupenky na prednášku tu: https://paralelnapolis.sk/event/sex-drogy-a-bitcoin/

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
12. novembra 2019
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
7€