Napísal dusky

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Na bicykli okolo sveta – cestovateľská prednáška

18. novembra 2019 18:00 - 21:00

3€ - 5€

42 mesiacov na cestách a 66500 km cez 62 krajín na bicykli. Cestovať je možné rôznymi spôsobmi a dopranými prostriedkami. Nie vždy sa cestovanie mení na dlhodobý život na cestách a presne o tom bola cesta okolo sveta Karola Voltemára. Zaujímavý projekt cesty okolo sveta (nielen) a útržky z tohto dobrodružstva môžete zažiť aj vy.

Dlhodobé cestovanie na bicykli nie je jednoduché, ale prináša bližší kontakt s ľuďmi, krajinou, cez ktorú cestovateľ prechádza. Je to výzva, počas, ktorej človek bojuje nielen so sebou samým, ale aj s nástrahami prírody, stúpaniami v horách a nebezpečenstvami na cestách, či pri získavaní povolení navštíviť rôzne krajiny.

Karol Voltemár na cestách v zahraničí strávil viac ako 6 rokov, precestoval dokopy viac ako 82 krajín. Cestoval nielen na bicykli, ale aj stopom a inými dopravnými prostriedkami. Živý ho marketing a IT. Je majiteľom marketingovej agentúry, konzultant pre marketingovú stratégiu, ktorý pomáha e-shopom a firmám rásť. Založil softvérové firmy zamerané na e-commerce. Rád využíva nové technológie a je fanúšikom kryptomien. Ako hobby sa venuje cestnej cyklistike a športu.

Príďte si vypočuť inšpiratívnu cestovateľskú prednášku.

Lístky je možné kúpiť aj na mieste vložením hotovosti do nášho kryptoautomatu.

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
18. novembra 2019
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
3€ - 5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Paralelná Polis – Institute/CryptoHub
Kominárska 3/C
Bratislava,

Organizátor

Institute of Cryptoanarchy