Napísal dusky

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Na bicykli okolo sveta – cestovateľská prednáška

18. novembra 18:00 - 20:00

3€ - 5€

42 mesiacov na cestách a 66500 km cez 62 krajín na bicykli. Cestovať je možné rôznymi spôsobmi a dopranými prostriedkami. Nie vždy sa cestovanie mení na dlhodobý život na cestách a presne o tom bola cesta okolo sveta Karola Voltemára. Zaujímavý projekt cesty okolo sveta (nielen) a útržky z tohto dobrodružstva môžete zažiť aj vy.

Dlhodobé cestovanie na bicykli nie je jednoduché, ale prináša bližší kontakt s ľuďmi, krajinou, cez ktorú cestovateľ prechádza. Je to výzva, počas, ktorej človek bojuje nielen so sebou samým, ale aj s nástrahami prírody, stúpaniami v horách a nebezpečenstvami na cestách, či pri získavaní povolení navštíviť rôzne krajiny.

Karol Voltemár na cestách v zahraničí strávil viac ako 6 rokov, precestoval dokopy viac ako 82 krajín. Cestoval nielen na bicykli, ale aj stopom a inými dopravnými prostriedkami. Živý ho marketing a IT. Je majiteľom marketingovej agentúry, konzultant pre marketingovú stratégiu, ktorý pomáha e-shopom a firmám rásť. Založil softvérové firmy zamerané na e-commerce. Rád využíva nové technológie a je fanúšikom kryptomien. Ako hobby sa venuje cestnej cyklistike a športu.

Príďte si vypočuť inšpiratívnu cestovateľskú prednášku.

Lístky je možné kúpiť aj na mieste vložením hotovosti do nášho kryptoautomatu.

Vstupenky

Unlimited available
Bežný lístok3,00
Unlimited available
Lístok na mieste5,00

Podrobnosti

Dátum:
18. novembra
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
3€ - 5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Paralelná Polis – Institute/CryptoHub
Kominárska 3/C
Bratislava,

Organizátor

Institute of Cryptoanarchy