Jarný Krypto Blšák

Napísal Peter Nemčok

Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

Jarný Krypto Blšák

24. marca 10:00 - 17:00

5€

Nazbierali sa ti po starom roku veci, ktorých sa chceš zbaviť a je ti ich ľúto vyhodiť? Máš rád tradičné blšáky ako za starých čias namiesto neosobných e-shopov?

Ako Paralelná Polis ti prinášame tradičný blšák v novom šate. V krypto-šate. Príď 24.3.2018 do pripravovaných priestorov Paralelnej Polis v Bratislave na Kominárskej 3A a celý deň si budeš môcť zažiť atmosféru ako za starých čias. Čaká ťa jarný Kryptoblšák.

Celá ekonomika nášho kryptoblšáku bude postavená (áno, správne) na kryptomenách. (bitcoin, litecoin, ethereum). Že si s nimi ešte nemal praktickú skúsenosť? Práve na to sme tu, aby sme ti s ich využívaním a zavedením do praxe pomohli.

Každý predávajúci od nás dostane kryptopeňaženku (ak už nemá svoju) plus ako bonus od našich dobrovoľníkov vysvetlenie ako ju správne používať. Všetky platby budú prebiehať mimo bežnú FIAT menu (Euro) a teda ak si chceš prísť niečo pekné kúpiť, priprav sa na to, že eurá si budeš musieť zameniť za nejakú kryptomenu. Automat na výmenu bude aj priamo na mieste takže žiaden stres 🙂 To, čo všetko budeš predávať a za koľko, už necháme na teba.

Našou misiou je pre teba vytvoriť priestor a podmienky, kedy sa nechcené veci od jedného majiteľa dostanú ako chcené k novému majiteľovi a to všetko podporené platbou v kryptomenách.

Počas dňa bude na mieste občerstvenie, hudba, dobrá náladička a skvelá komunita ľudí, ktorých baví téma slobody a nových technológií.

Tak si príď užiť Kryptoblšák s nami už od 10:00 dňa 24.3.2018 v Paralelnej Polis na Kominárskej 3. 

Ak chceš počas dňa predávať svoje nepotrebnosti, napíš nám email na info@paralelnapolis.sk a náš tím sa s tebou spojí a odkomunikuje s tebou detaily. 

Počas Jarného krypto blšáku budú prebiehať v Paralelnej Polis aj sprievodné akcie:
1. Lightning talks – krátke prednášky, rozprávania v trvaní 5-10 min, aby sme urobili Blšák zaujímavejší. 
2. Predajná výstava maliarky Michaely Jarjabkovej.

Vstupenky budú potrebovať len predávajúci, aby sme zabezpečili dostatočný počet predajných pultov. Vstupenky v predaji od 15.3.2018. Cena vstupenky €5 (platí sa LEN v krypto).
Pre nakupujúcich a pozerajúcich je vstup na Blšák a sprievodné akcie voľný.


Veľmi sa na teba tešíme

 

Kúpiť lístok

Podrobnosti

Dátum:
24. marca
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
5€

Miesto udalosti

Paralelná Polis
Kominárska 3/C
Bratislava,
+ Google Map

Organizátor

Paralelná Polis
Email:
info@paralelnapolis.sk
Webstránka:
www.paralelnapolis.sk