Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Impruvia: Tréning osobného rozvoja

20. októbra 2018 09:00 - 21. októbra 2018 17:00

300€

Objavte váš vysnívaný život a naučte sa, ako ho – krok po kroku – dosiahnuť. Na prihlásenie a detailné informácie o tréningu kontaktujte školiteľku Zuzanu Bednárovú.

Tréning Impruvia je určený pre klientov, ktorí sú pripravení pozrieť sa na svoj život ako na jeden celok a naučiť sa, ako sa neustále zlepšovať. V jednotlivých oblastiach života sa buď posúvame dopredu, alebo cúvame naspäť. Rovnovážny stav tu neexistuje. Vyváženosť sa snažíme hľadať práve medzi oblasťami, v ich synergii. Na niektoré z oblastí, ktoré účastníci budú skúmať, objavia určite aj iné pohľady, ako mali doteraz.

Tréning trvá dva dni, obvykle počas jedného víkendu. Počas prvého dňa si každý účastník nadizajnuje svoj vysnívaný život. Do pracovného zošitu si píše vlastné poznámky, tieto nie je povinný zdieľať s trénerom ani s účastníkmi. Diskusie prebiehajú formou tímového koučingu, ktorý je riadený skúseným fasilitátorom.

Druhý deň tréningu je venovaný technikám. Tieto sú trénerom vysvetlené, niektoré z nich si účastníci odskúšajú.

Aby si účastníci odniesli z tréningu čo najviac, vyžaduje sa ich prítomnosť a pozornosť počas obidvoch tréningových dní. Skupina je tvorená maximálne dvanástimi účastníkmi.

Podmienkou účasti na tréningu je, aby sa účastník sám rozhodol tréning absolvovať, teda aby nebol na tréning vyslaný napríklad zamestnávateľom.

Tréning v trvaní 2 dni stojí 300 Eur, hradí sa pred tréningom.

Podrobnosti

Začiatok:
20. októbra 2018 09:00
Koniec:
21. októbra 2018 17:00
Cena:
300€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Paralelná Polis – Moon
Kominárska 3/C
Bratislava,
+ Google Map