Napísal Mario Havel

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Hacker Stories | Ako vykradnúť banku

18. júla 2019 18:30 - 20:00

6€

Hacker Stories – Ako vykradnúť banku?

Ďalšia prednáška zo série Hacker Stories! Tento raz sa zameriame na hackovanie bánk. Ľudia dávajú bankám úplnú dôveru a nechávajú v nich väčšinu svojho majetku. Ako sú však vaše peniaze v banke zabezpečené?

V tejto prednáške sa pozrieme na prípady hackerov, ktorí stáli za úspešnými útokmi na bankové systémy a získali tak signifikantné sumy. Priblížime si ich príbehy, postupy a tiež to, akým spôsobom boli vypátraní.

Hackovanie bankomatov, o ktorom Hollywood sníva už desiatky rokov – môže byť dnes skutočné? Uvedieme vás do príbehov hackovania bánk, bankomatov, kradnutia kárt.

Magnát kradnúci bankové karty z celého sveta, ktoré predáva na darknete a žiadna tajná služba ho nedokáže zatknúť? To všetko sa deje.

Temná stránka digitálneho sveta skrýva veľa fascinujúcich príbehov, ktoré sú nie len napínavé, ale môžu nás tiež veľa naučiť o digitálnej bezpečnosti, aj svete okolo nás.

Prednáša Mário Havel, nadšenec do kryptotechnológií a digitálnej bezpečnosti, člen Paralelnej Polis a predseda Slovak Students for Liberty.


Hacker Stories je séria prednášok, ktorá skúma temné zákutia internetu. Príbehy o hackeroch, únikoch dát, súkromí, hrozbách dnešného internetu. Formátom pre široké publikum približuje pozadie za známymi hackmi z posledných rokov, ktoré mali dopad na spoločnosť. Vysvetľuje nielen prečo a ako títo hackeri konali, ale aj ako sa im brániť.

Na prednášku je povinné kúpiť si lístok. Stojí 6€ a nájdete ho tu: https://paralelnapolis.sk/event/hacker-stories-ako-vykradnut-banku/

Ak nemáte kryptomeny, nebojte sa prísť a zakúpiť si lístok na mieste, kde vám s tým radi pomôžeme.

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
18. júla 2019
Čas:
18:30 - 20:00
Cena:
6€