Napísal dusky

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Exponenciálny Meetup – Minihackathon

10. decembra 2019 19:00 - 21:00

Exponenciálny meetup je stretnutie nadšencov exponeciálnych technológií, ktoré organizuje SingularityU Bratislava Chapter. Ide o pravidelné podujatie na mesačnej báze, kde prebiehajú voľné diskusie na témy budúcnosti a technológií.

Ak vás inšpiruje budúcnosť a zaujímate sa o poznatky a novinky z oblastí ako je umelá inteligencia, genetika, drony, 3D tlač, kvantové počítače, biochémia a iné tak príďte diskutovať na naše večerné podujatie- Exponenciálny Meetup.

Vstupné je zdarma.

Tento Meetup bude iný, pretože si spolu zorganizujeme minihackathon kde budeme vymýšľať v teamoch riešenia Global Grand Challenges od Singularity University.

Trvanie hackathonu bude cca 1 hodinu. Rozdelíme sa do tímov po 3-4 ľuďoch. Na 30 minút bude vašou úlohou zaujímavou kombináciou exponenciálnych technológií vymyslieť riešenie výzvy, ktorú si vylosujete. Budete musieť pripraviť 90 sekundovú prezentáciu svojho riešenia pre ostatých. Na záver každý team odprezentuje svoje riešenie a budeme hlasovať o víťazovi (team do ktorého by ste investovali svoje peniaze 🙂

Víťazný team získa od nás odmenu. Po hackathone bude voľná diskusia a networking.

Počas meetupu si budete môcť skúsiť virtuálnu realitu v Oculus Quest.

Tešíme sa na vás s celým tímom Singularity University Bratislava Chapter 🙂

Potvrďte svoju účasť na Facebook evente: https://www.facebook.com/events/500344040695119/

Podrobnosti

Dátum:
10. decembra 2019
Čas:
19:00 - 21:00
Udalosť Kategórie:
,