Napísal Matej Held

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Enviro meetup – Agrokruh

9. decembra 18:30 - 21:30

3€ - 5€

Agrokruh je unikátna technológia vyvinutá na slovensku Ing. Jánom Šlinským. Ponúka odpoveď na otázku, ako pestovať zeleninu vo veľkom, zdravo bez pesticídov, nezničiť pri tom pôdu a zároveň sa nenarobiť. Riešenie spočíva v zmene dizajnu poľa na špirálové polia v spojení s automatizovaným rameno, ktoré nahrádza ťažkú techniku a v spojení s polykultúrnym pestovaním.

Anetta a Vlado Vculikovci sú súčasťou tímu jednej z funkčných fariem fungujúcich na princípe Agrokruh. Na prednáške nám vysvetlia o čo ide, pozdielajú svoje skúsenosti a ukážu, ako by mohla vyzerať ekologická revolúcia v poľnohospodárstve, ktorú prinášajú inovátori zo slovenska tomuto svetu.

Lístky je možné kúpiť len za kryptomeny, Nemusíte sa však toho báť, kryptomeny aj lístky sa dajú kúpiť aj na mieste. Naši dobrovoľníci vám s tým radi pomôžu. Cena lístkov je 3 EUR cez internet a 5 EUR na mieste.

Vstupenky

Unlimited available
Enviro meetup - Agrokruh - online3,00Lístok sa dá kúpiť iba za kryptomeny. Kryptomeny si viete kúpiť za hotovosť priamo na mieste (v bankomate). Naši dobrovoľníci vám s procesom nákupu radi pomôžu. (Odporúčané bankovky pre bankomat - 5 EUR). Máte od nás veľké plus, ak si dopredu stiahnete kryptopeňaženku, tu nájdete návod: https://youtu.be/f7eIhFPaWlw

Podrobnosti

Dátum:
9. decembra
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
3€ - 5€

Miesto udalosti

Paralelná Polis – Institute/CryptoHub
Kominárska 3/C
Bratislava,

Organizátor

matej held