Napísal Matej Held

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Enviro meetup – Agrokruh

9. decembra 2019 18:30 - 21:30

3€ - 5€

Agrokruh je unikátna technológia vyvinutá na slovensku Ing. Jánom Šlinským. Ponúka odpoveď na otázku, ako pestovať zeleninu vo veľkom, zdravo bez pesticídov, nezničiť pri tom pôdu a zároveň sa nenarobiť. Riešenie spočíva v zmene dizajnu poľa na špirálové polia v spojení s automatizovaným rameno, ktoré nahrádza ťažkú techniku a v spojení s polykultúrnym pestovaním.

Anetta a Vlado Vculikovci sú súčasťou tímu jednej z funkčných fariem fungujúcich na princípe Agrokruh. Na prednáške nám vysvetlia o čo ide, pozdielajú svoje skúsenosti a ukážu, ako by mohla vyzerať ekologická revolúcia v poľnohospodárstve, ktorú prinášajú inovátori zo slovenska tomuto svetu.

Lístky je možné kúpiť len za kryptomeny, Nemusíte sa však toho báť, kryptomeny aj lístky sa dajú kúpiť aj na mieste. Naši dobrovoľníci vám s tým radi pomôžu. Cena lístkov je 3 EUR cez internet a 5 EUR na mieste.

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
9. decembra 2019
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
3€ - 5€

Miesto udalosti

Paralelná Polis – Institute/CryptoHub
Kominárska 3/C
Bratislava,

Organizátor

matej held