Napísal Juraj Bednar

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ekonomické reči: 1. ekon-quiznight v Bratislave!

23. januára 19:00 - 21:00

Si chytrejší z ekonómie ako stredoškolák? Príď sa s nami otestovať!

Na prvé Ekonomické reči v tomto roku sme si prichystali niečo špeciálne: pripravujeme prvú ekonomickú quiznight v Bratislave! Otestuješ sa zo stredoškolskej ekonómie (z otázok Ekonomickej olympiády) a navyše spolu s ekonómami z INESS podebatiš o aktuálnych ekonomických témach. Čakáme ťa aj so zaujímavými cenami už v stredu, 23.1.2019 o 19:00 hod. v Paralelnej Polis.

Aj keď nemáš Adama Smitha v malíčku, príď s partiou na kus reči a zisti, či ťa porazí priemerný stredoškolák. Vstup je voľný, tešíme sa na vás!

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie – nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

Ekonomická olympiáda je celoslovenská súťaž z ekonómie a financií pre stredoškolákov. V školskom roku 2018/2019 sa zapojilo viac ako 5200 súťažiacich.

Akciu v priestoroch Paralelnej Polis organizuje INESS. Vstup je zdarma, ale odporúčame zakúpiť rezerváciu miesta, nakoľko počet stolov na kvíz je obmedzený. Na platbu je ako vždy možné použiť iba kryptomeny, ale je to jednoduché a radi vám s tým pomôžeme aj u nás v kaviarni.

Podrobnosti

Dátum:
23. januára
Čas:
19:00 - 21:00
Webstránka:
https://paralelnapolis.sk/listky/

Miesto udalosti

Paralelná Polis – Institute/CryptoHub
Kominárska 3/C
Bratislava,