Napísal Mario Havel

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bezpečnosť šifrovaných messengerov

26. augusta 2019 17:30 - 19:30

7€ - 10€

Najvyšší čas pre zabezpečenie vášho telefónu!

Bezpečná a šifrovaná komunikácia je základom súkromia jednotlivca. V digitálnom svete predstavuje obrovskú výzvu. Neustále čelí hrozbám zneužitia a útokov. Súkromie je podmienkou slobodnej spoločnosti. Väčšina ľudí považuje svoje digitálne konverzácie za súkromné, napriek tomu, že používajú nezabezpečené aplikácie s prístupom tretích strán.
WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Viber a ďalšie služby využívame každodenne. Sú však vďaka nim vaše konverzácie skutočne v bezpečí?

Ako bezpečné sú šifrované nástroje na komunikáciu? Ako si maximálne zabezpečiť svoj smartphone? Dokázala polícia naozaj prelomiť Threemu? Na toto všetko odpovie a svet bezpečnej komunikácie vám priblíži Pavol Lupták, etický hacker stojaci za bezpečnostnou firmou Nethemba a spoluzakladateľ Paralelnej Polis.

Po prednáške vás pozývame na CryptoParty, kde vás čaká networking, diskusie o digitálnej bezpečnosti a možnosť verifikovať si šifrovacie kľúče s ďalšími členmi komunity.

Cena vstupenky na prednášku je 7€ a zakúpite ju na: https://paralelnapolis.sk/event/bezpecnost-sifrovanych-messengerov/

Ak však nemáte kryptomeny, nebojte sa prísť! Lístok si môžete kúpiť pred prednáškou na mieste. Stačí prísť včas a s nákupom lístku vám pomôžeme priamo v Paralelnej Polis.

CryptoParty

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
26. augusta 2019
Čas:
17:30 - 19:30
Cena:
7€ - 10€