Napísal Mario Havel

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bezpečnosť šifrovaných messengerov

26. augusta 17:30 - 19:30

7€ - 10€

Najvyšší čas pre zabezpečenie vášho telefónu!

Bezpečná a šifrovaná komunikácia je základom súkromia jednotlivca. V digitálnom svete predstavuje obrovskú výzvu. Neustále čelí hrozbám zneužitia a útokov. Súkromie je podmienkou slobodnej spoločnosti. Väčšina ľudí považuje svoje digitálne konverzácie za súkromné, napriek tomu, že používajú nezabezpečené aplikácie s prístupom tretích strán.
WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Viber a ďalšie služby využívame každodenne. Sú však vďaka nim vaše konverzácie skutočne v bezpečí?

Ako bezpečné sú šifrované nástroje na komunikáciu? Ako si maximálne zabezpečiť svoj smartphone? Dokázala polícia naozaj prelomiť Threemu? Na toto všetko odpovie a svet bezpečnej komunikácie vám priblíži Pavol Lupták, etický hacker stojaci za bezpečnostnou firmou Nethemba a spoluzakladateľ Paralelnej Polis.

Po prednáške vás pozývame na CryptoParty, kde vás čaká networking, diskusie o digitálnej bezpečnosti a možnosť verifikovať si šifrovacie kľúče s ďalšími členmi komunity.

Cena vstupenky na prednášku je 7€ a zakúpite ju na: https://paralelnapolis.sk/event/bezpecnost-sifrovanych-messengerov/

Ak však nemáte kryptomeny, nebojte sa prísť! Lístok si môžete kúpiť pred prednáškou na mieste. Stačí prísť včas a s nákupom lístku vám pomôžeme priamo v Paralelnej Polis.

CryptoParty

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
26. augusta
Čas:
17:30 - 19:30
Cena:
7€ - 10€