Napísal Richard Smondrk

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Bezpečnosť šifrovaných messengerov – repríza

10. septembra 2019 18:00 - 20:00

7€ - 10€

Najvyšší čas pre zabezpečenie vášho telefónu!

Bezpečná a šifrovaná komunikácia je základom súkromia jednotlivca. V digitálnom svete predstavuje obrovskú výzvu. Neustále čelí hrozbám zneužitia a útokov. Súkromie je podmienkou slobodnej spoločnosti. Väčšina ľudí považuje svoje digitálne konverzácie za súkromné, napriek tomu, že používajú nezabezpečené aplikácie s prístupom tretích strán.
WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Viber a ďalšie služby využívame každodenne. Sú však vďaka nim vaše konverzácie skutočne v bezpečí?

Ako bezpečné sú šifrované nástroje na komunikáciu? Ako si maximálne zabezpečiť svoj smartphone? Dokázala polícia naozaj prelomiť Threemu? Na toto všetko odpovie a svet bezpečnej komunikácie vám priblíži Pavol Lupták, etický hacker stojaci za bezpečnostnou firmou Nethemba a spoluzakladateľ Paralelnej Polis.

Cena vstupenky na prednášku je 7€.

Ak však nemáte kryptomeny, nebojte sa prísť! Lístok si môžete kúpiť pred prednáškou na mieste. Stačí prísť včas a s nákupom lístku vám pomôžeme priamo v Paralelnej Polis.

Lístky

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Lístky are no longer available

Podrobnosti

Dátum:
10. septembra 2019
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
7€ - 10€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Paralelná Polis
Kominárska 3/C
Bratislava,
+ Google Map

Organizátor

Paralelná Polis
Email:
info@paralelnapolis.sk
Webstránka:
www.paralelnapolis.sk